LEDŲ APARATAI

Ledų aparatai, itališki šerbeto aparatai, sirupai šerbetui

Ledų aparatai:

Kompaktiškas ledų aparatas, sukurtas mažoms erdvėms. Sukuria aukštos kokybės minkštus ir kreminius ledus, naudojant visų rūšių mišinius. Ledus galite patiekti puodeliuose, lėkštėse, pagardinant desertiniais padažais, kremais, vaisiais ir kitais priedais. Ledų aparatu lengva ir patogu naudotis. Nerūdijantis plienas – tvirta struktūra ir elegantiška išvaizda, garantuoja moderniausią išvaizdą ir korozijai atsparų aparatą, užtikrinantį ilgaamžiškumą. Reguliuojamas termostatas (galimybė nustatyti mišinio temperatūrą). Greitas užšaldymas – žymiai sutrumpina produkto užšaldymo ir paruošimo laiką. Madingas patrauklus dizainas – pritraukia klientų dėmesį. Dėl mažų ir kompaktiškų matmenų tai yra idealūs ledų aparatai, nes jam rasite vietos bet kur, o lengvas valdymas leidžia paruošti tobulo skonio ledus vos per kelias akimirkas. Labai lengvas ir patogus naudojimas. Atitinka visus tarptautinius ir Europos kokybės standartus. Pagaminta Italijoje.

Katalogas

ledų aparatai

Neturime
1.855,00 Su PVM
Neturime
2.385,00 Su PVM
Neturime
1.611,20 Su PVM

itališki šerbeto aparatai

Itališki šerbeto aparatai

„Carpigiani“ buvo įkurtas 1946 m. ​​Ir greitai tapo ledų, šaldytų jogurtų, šerbeto aparatų ir daugelio kitų produktų gamybos lyderiu. Galite būti tikri, kad jūsų įranga bus patikima, efektyvi ir lengvai naudojama. Laikui bėgant šie pranašumai reiškia taupymą ir greitą investicijų grąžą. Patikimi ir galingai itališki šerbeto aparatai, didelis našumas, modernus dizainas, kuris pritraukia klientų dėmesį ir padidina pardavimus. „Carpigiani“ įrangos pasirinkimas yra aukščiausios kokybės produktų gamybos garantija. Kompaktiškas šerbeto aparatas idealiai tinka lauko prekybai, šventėms, restoranams, kavinėms, barams ar viešbučiams. Puikiai tinka karštam vasaros sezonui. Ledų aparatai pagaminti iš aukščiausios kokybės komponentų, užtikrina ilgaamžiškumą. Aparatuose įrengta novatoriška šaldymo sistema, kuri sumažina užšaldymo ir paruošimo laiką. Asimetriška rezervuaro forma užtikrina geresnį maišymą ir optimalią konsistenciją. Naujos kartos sertifikuoti aparatai, sukurti paruošti ir patiekti geriausius šaldytus gėrimus per trumpiausią įmanomą laiką. Didelės galios ir unikalaus dizaino derinys. Šerbeto ir ledų aparatai turi visus reikiamus sertifikatus.

Katalogas

Sirupai šerbetui

Puikaus skonio ir kvapo sirupai. Nedažantys šerbeto aparatų. Pagaminti remiantis aukštos kokybės ingredientais, nededant dirbtinių saldiklių. Jame nėra kenksmingo gliukozės-fruktozės sirupo. Nepraranda spalvos užšalęs. Didelis efektyvumas, skiedžiamas santykiu 1: 7 (1l sirupo su 7l vandens) Priešingai nei mišinys iš miltelių, skystą koncentratą lengva sumaišyti su vandeniu. Galima pilti tiesiai į šerbeto aparatą. Pagaminta cukraus pagrindu, nenaudojant saldiklių. Ryški, intensyvi spalva, pritraukia klientų dėmesį ir padidina pardavimus.

Katalogas

sirupai šerbetui

18,50 Su PVM
Neturime
18,50 Su PVM
Neturime
18,50 Su PVM
18,50 Su PVM
Neturime
22,00 Su PVM
Neturime
18,50 Su PVM
18,50 Su PVM
Neturime
18,50 Su PVM