ŠERBETO APARATŲ NUOMA

Siekdami patenkinti klientų lūkesčius, pristatome itin patrauklią šerbeto aparatų nuomos paslaugą nuo 120 EUR/mėn

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio ir įrenginio modelio

Aparatų nuomos privalumai:

– Patikima žinomų gamintojų įranga

– Visapusiška techninė pagalba per visą sutarties galiojimo laiką

– Palankios nuolaidos perkant komponentus mūsų parduotuvėje

– Nemokama konsultacija prietaiso eksploatavimo klausimais

– Galimybė įsigyti įrenginį pasibaigus sutarties terminui

Greitai ir efektyviai plėskite savo verslą. Į nuomos pasiūlymą įtraukti įvairių talpų šerbeto aparatai, kurie atitiks kiekvieno kliento poreikius.

Susisiekite ir mes netrukus pateiksime Jums geriausią pasiūlymą.

ledų aparatai

itališki šerbeto aparatai

Itališki šerbeto aparatai

„Carpigiani“ buvo įkurtas 1946 m. ​​Ir greitai tapo ledų, šaldytų jogurtų, šerbeto aparatų ir daugelio kitų produktų gamybos lyderiu. Galite būti tikri, kad jūsų įranga bus patikima, efektyvi ir lengvai naudojama. Laikui bėgant šie pranašumai reiškia taupymą ir greitą investicijų grąžą. Patikimi ir galingai itališki šerbeto aparatai, didelis našumas, modernus dizainas, kuris pritraukia klientų dėmesį ir padidina pardavimus. „Carpigiani“ įrangos pasirinkimas yra aukščiausios kokybės produktų gamybos garantija. Kompaktiškas šerbeto aparatas idealiai tinka lauko prekybai, šventėms, restoranams, kavinėms, barams ar viešbučiams. Puikiai tinka karštam vasaros sezonui. Ledų aparatai pagaminti iš aukščiausios kokybės komponentų, užtikrina ilgaamžiškumą. Aparatuose įrengta novatoriška šaldymo sistema, kuri sumažina užšaldymo ir paruošimo laiką. Asimetriška rezervuaro forma užtikrina geresnį maišymą ir optimalią konsistenciją. Naujos kartos sertifikuoti aparatai, sukurti paruošti ir patiekti geriausius šaldytus gėrimus per trumpiausią įmanomą laiką. Didelės galios ir unikalaus dizaino derinys. Šerbeto ir ledų aparatai turi visus reikiamus sertifikatus.

Katalogas

Sirupai šerbetui

Puikaus skonio ir kvapo sirupai. Nedažantys šerbeto aparatų. Pagaminti remiantis aukštos kokybės ingredientais, nededant dirbtinių saldiklių. Jame nėra kenksmingo gliukozės-fruktozės sirupo. Nepraranda spalvos užšalęs. Didelis efektyvumas, skiedžiamas santykiu 1: 7 (1l sirupo su 7l vandens) Priešingai nei mišinys iš miltelių, skystą koncentratą lengva sumaišyti su vandeniu. Galima pilti tiesiai į šerbeto aparatą. Pagaminta cukraus pagrindu, nenaudojant saldiklių. Ryški, intensyvi spalva, pritraukia klientų dėmesį ir padidina pardavimus.

Katalogas

sirupai šerbetui

18,50 Su PVM
18,50 Su PVM
18,50 Su PVM
18,50 Su PVM
18,50 Su PVM
22,00 Su PVM
18,50 Su PVM