DESERTINIAI PADAŽAI

Desertiniai padažai | Burbulinių vaflių keptuvės | Vienkartinė pakuotė

Desertiniai padažai

Aukščiausios kokybės užpilo ledams, vafliams ar desertams. Originalūs desertiniai padažai skirti visiems, kurie mėgsta skanių ledų, vaflių, blynų, desertų ir pyragų skonį, praturtintą ir dekoruotą su šiek tiek fantazijos! Padažas gali būti naudojamas tiek šaltiems, tiek šiltiems produktams. Tinka visoms maitinimo ir namų reikmėms. Skirtas konditerijos gaminių dekoravimui ir aromatizavimui. Natūralus skonis ir spalvos. Pagaminta remiantis aukščiausios kokybės ingredientais. Be dirbtinių saldiklių ar dažiklių. Puiki konsistencija. Praktiškas buteliuko išspaudimas – patogus naudojimas.

Katalogas

desertiniai padažai

Akcija!

burbulinių vaflių keptuvės

Burbulinių vaflių keptuvės

„SMH Industrial Kitchen Machines“ jau daugiau nei 40 metų gamina vaflių ir kitą maisto gaminimo įrangą. Naujoviškų sprendimų ir didelės patirties dėka įmonė dabar yra viena iš burbulinių vaflių gamybos įrangos tiekimo lyderių visame pasaulyje (desertiniai padažai). Vaflių keptuvės „SMH“ yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Visame įrenginyje nėra nė vieno kiniško elemento. Įrenginyje naudojamas vokiškas termostatas, tai leidžia dirbti su prietaisu visą dieną nebijant aparato perkaitimo. Vieno burbulinio vaflio gamybos laikas yra 2,5 minutės. Per valandą galite pagaminti vidutiniškai 23–24 vaflius. Vaflių kepimo aparatas „SMH“ turi elektroninį ekraną su skaitmeniniu laikrodžiu, rodančiu esamą kepimo laiką. Nustatę tinkamą temperatūrą galėsite kepti tos pačios kokybės burbulinius vaflius vėl ir vėl. Granito-teflono plokštė, naudojama „SMH Bubble Waffle Machine“, užtikrina dar didesnį efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Originalūs desertiniai padažai. SMH keptuvė turi patogia medinę rankeną, kurios struktūra neleidžia šilumai patekti į rankas ir apsaugo nuo nudegimų.

360 laipsnių besisukančios galvutės dėka galime gauti puikiai iškeptus vaflius, nebijodami, kad tešla išbėgs per kraštus. Lengvai valoma keptuvė taupo laiką ir užtikrina patogų naudojimą. Profesionalios burbulinių vaflių keptuvės. Dėl didelės galios ir aukštos kokybės vaflių keptuvės idealiai tinka tose vietose, kuriose yra didelis žmonių judėjimas, pavyzdžiui, lauko renginiuose, šventėse, kavinėse, maisto sunkvežimiuose ir kt. Puikiai tinka tiek pradedantiesiems versle, tiek  įmonėms, kurios nori išplėsti esamą asortimentą ir padidinti pardavimus. Patvarios struktūros ir didelio našumo burbulinių vaflių kepimo aparatas. Originalūs desertiniai padažai. Svarbiausia savybė yra paprastumas, ilgaamžiškumas ir didelis efektyvumas. Elegantiškas, profesionalus dizainas ir nerūdijančio plieno korpusas suteikia papildomo stiliaus, tinkančio bet kuriam maitinimo taškui. Reguliuojamas termostatas, temperatūrą galima nustatyti nuo + 50 C iki + 300 C). Raudonas LED šviesos diodas, rodantis, kad pasiekta tinkama temperatūra. Automatinė temperatūros reguliavimo funkcija. Rankinis valdymas – įjungimo / išjungimo jungiklis – PATIKIMAS IR LENGVAS NAUDOJIMAS. Plonas ir kompaktiškas dizainas (neužima daug vietos).

Katalogas

burbulinių vaflių keptuvės

Akcija!
665,00 Su PVM
Akcija!
477,95 Su PVM
338,00 Su PVM

Vienkartinė pakuotė

Ekologiški šiaudeliai

ECO popieriniai šiaudeliai gėrimams. Skylės skersmuo: 6 mm, ilgis: 19,5 cm spalvoti, balti, rudi. Originalūs desertiniai padažai. Kompostuojami ir pagaminti iš FDA patvirtintų medžiagų. Kompostuojamas ir biologiškai skaidomi. Mūsų asortimente yra tik aukščiausios klasės produktai, sertifikuoti, laboratoriškai patikrinti, kompostuojami pagal EN 13432, patvirtinti sąlyčiui su maistu.

Biologiškai skaidomi popieriniai puodeliai su PLA sluoksniu. Naudojami karštiems ir šaltiems gėrimams.
Talpa: 100 ml, 200 ml, 240 ml, 350 ml, 470 ml.
Popieriniai puodeliai yra padengti bioplastiku, o ne standartiniu polietilenu. Vidinė danga yra pagaminta iš kukurūzų krakmolo, nenaudoja iškastinių žaliavų ir yra visiškai biologiškai skaidoma. Ekologiški puodeliai yra 100% kompostuojami ir sertifikuoti pagal DIN EN 13432.

Talpa: 200 ml, 250 ml, 350 ml, 400ml, 500 ml skersmuo: 78 mm, 95 mm. Originalūs desertiniai padažai. Spalva: skaidri. 100% biologiškai skaidomas ir kompostuojamas. Naudojimo temperatūra: iki 40 ° C. Šaltiems gėrimams, alui, sultims, šerbetui, vandeniui. Vienkartinė pakuotė.

Katalogas

vienkartinė pakuotė

desertiniai padažai

Ekologiški stalo įrankiai:

  1. Vienkartiniai mediniai šaukštai 16cm. Pagaminta iš 100% beržo medienos. Tvirti ir patvarūs.
  2. Vienkartiniai mediniai peiliai 16cm. Pagaminta iš 100% beržo medienos. Tvirti ir patvarūs.
  3. Vienkartinės medininės šakutės 16cm. Pagaminta iš 100% beržo medienos. Tvirti ir patvarūs.
  4. Mediniai pagaliukai belgiškiems/tradiciniams vafliams, skirti belgiškų vaflių kepimui. Ilgis 15 cm, plotis 2 cm. Tvirti ir patvarūs.
  5. Mediniai pagaliukai ledams. Ekologiški, tvirti ir patvarūs.